Nr katalogowy: 42

Wytwórnia Flamant et Fils

Nr katalogowy: 42

Solniczka podwójna

srebro próby 1 cechowane, wkłady złocone, waga 242 g.
Paryż, wytwórnia Flamant et Fils, lata 80. XIX w.