Nr katalogowy: 5

David COX Junior (1809-1885)

Nr katalogowy: 5

Pejzaż szkocki

akwarela, gwasz, karton; 25,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Dawid Cox 1844.