Nr katalogowy: 1048

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 1048

Głowa młodej kobiety, 1891

olej, deska, 27 x 18,5 cm (wymiar malowidła),
sygn. l. d.: Augustynowicz (wydrapana w malaturze)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł