Nr katalogowy: 1049

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 1049

Pejzaż zimowy z rzeką

akwarela, papier naklejony na tekturę; 20,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński;
estymacja: 2 200 - 2 800 zł