Nr katalogowy: 1047

Romuald WYPYCHOWSKI (1901-1981)

Nr katalogowy: 1047

Pejzaż jesienny

olej, płótno; 72, 5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: R. Wypychowski.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł