10 września 2019

Aukcja: 10 września, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
31 sierpnia - 10 września

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

414
Kompozycja szkło, szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 20 x 20 x 4 cm;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)

415
Moda Polska, 2013 serigrafia barwna, papier; 60 x 37,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana na odwrocie: 121/150 / Ołowska / Paulina / 2013 (ołówkiem); nakład: 121/150.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Eliza KOPEĆ (ur. 1960)

416
Ziel I, 2005 akryl, płótno; 110 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEL I / E. Kopeć / 2005.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

417
Maszyna 4, 2004 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985)

418
Wizyta w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, 2014 olej, płótno; 59,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kat. Karpowicz 2014 B.;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Spectre Art/Quantum SPRZEDANY PRZEDAUKCYJNIE

501
Wild Cat, 2019 polimer metalizowany; 74 x 154 cm;
sygn. prawa przednia łapa: ed.: N1/2019
estymacja: 13 000 - 18 000 zł

Para foteli do wypoczynku w czasie dnia, lata

502
rozkładanych, tapicerowanych, na metalowej podstawie; 103 x 74 x 80 cm, Szwecja, 70. XX w. Para foteli zbudowanych z miękko tapicerowanych poduch, z pełnymi bokami z drewnianymi podłokietnikami
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Lampa elektryczna, podłogowa, w typie art-dec

503
drewno, metal niklowany, szkło mleczne; wys. 186 cm; podstawa 35,8 x 35,5 cm. Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Podstawa kwadratowa, drewniana, wsparta na 4 płaskich klockach. Trzon 4-granny, metalowy, obłożony z 2 przeciwległych stron pa
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Fotel biurowy

504
metal niklowany, siedzenie tapicerowane; 88 x 55 x 51 cm; możliwość regulacji wysokości siedzenia; Skandynawia (?), lata 60. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł

Fotel bujany

505
tapicerowany; 91 x 67 x 85 cm; Skandynawia (?), 2 poł. XX w.;
po renowacji.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Szafka RTV

506
stolik fornirowany, drewno czernione; 76 x 70,5 x 42 cm; z tyłu ślad po nalepce; Krakowskiej Spółdzielni Pracy Stolarzy i Bednarzy (?), Polska, l. 60. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Stolik

507
z okrągłym blatem wspartym na krzyżowej podstawie, orzechowo-buczynowy; wys. 58,3 cm, śr. 69 cm; na spodzie oryginalna nalepka;
Bydgoskie Fabryki Mebli, model 682/A, 1962.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 900 zł