Nr katalogowy: 417

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 417

Maszyna 4, 2004

olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 6 000 - 8 000 zł