Nr katalogowy: 416

Eliza KOPEĆ (ur. 1960)

Nr katalogowy: 416

Ziel I, 2005

akryl, płótno; 110 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEL I / E. Kopeć / 2005.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł