Szanowni Państwo
I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję.
prof. Jacek Dyrzyński
Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP
prof. Krzysztof Trusz
Kurator
prof. Artur Winiarski
Autor not biograficzno-artystycznych
Elżbieta BANECKA (ur. 1965)
Nr katalogowy1
Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)
Nr katalogowy2
Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)
Nr katalogowy3
sygn., dat. i opisane u dołu: CENTER 18 3/5 M. DĄBROWSKI 18'.
Maciej DUCHOWSKI (ur. 1981)
Nr katalogowy4
PRACA STUDENCKA - ĆWICZENIE III ROK
Nr katalogowy5
Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)
Nr katalogowy6
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)
Nr katalogowy7
Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)
Nr katalogowy8
Janusz FOGLER (ur. 1950)
Nr katalogowy9
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zaproszenie do Gruzji (1980) / c by Janusz FOGLER / 6/25.
Roch Sławomir FOROWICZ (ur. 1958)
Nr katalogowy10
Mariusz GAJEWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy11
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu "Zona" Mariusz Gajewski, 2018.
Piotr GARLICKI (ur. 1969)
Nr katalogowy12
niesygn.
Piotr GAWRON (ur. 1943)
Nr katalogowy13
na podstawie w rogu wybity znak: gmerk?;
Henryk GOSTYŃSKI (ur. 1960)
Nr katalogowy14
Monika HANULAK
Nr katalogowy15
sygn., dat. i opisany p. d.: "MUST HAVE" MONIKA HANULAK 2018.
Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)
Nr katalogowy16
odbitka autorska;
Krzysztof JABŁONOWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy17
sygn. p. d. pod zdjęciem: K. Jabłonowski.
Paula JASZCZYK (ur. 1977)
Nr katalogowy18
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części: PAULA JASZCZYK / ZEWNĄTRZ [WEWNĄTRZ] - 9 / 2019.
Piotr JAWOROWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy19
druk cyfrowy, papier; 79,7 x 59,7 cm;
Michał JĘDRCZAK (ur. 1955)
Nr katalogowy20
sygn., dat. i opisany l. d.: okrągła pieczątka artysty z napisem: MICHAŁ JĘDRCZAK / 2010 / parafka autorska / ZABAWY ULICZNE;
Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)
Nr katalogowy21
Ryszard KAJZER (ur. 1973)
Nr katalogowy22
sygn. p. d.: KAJ / ZER RKajzer.
Artur KRAJEWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy23
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części, lewa i prawa strona
Jan KUCZ (ur. 1936)
Nr katalogowy24
sygn. na spodzie: KUCZ / 92.
Stanisław KULON (ur. 1930)
Nr katalogowy25
sygn. i dat. na odwrocie: 2015 / ST. KULON.
Stanisław KUREK (ur. 1934)
Nr katalogowy26
sygn. p. d.: St. Kurek' 2015;
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Nr katalogowy27
sygn., dat. i opisana u dołu
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Nr katalogowy28
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r 2/2 z cyklu BRZEŹNO Z - podpis artysty.
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Nr katalogowy29
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r. 1/2 "Mielnik nad Bugiem 04" podpis artyst
Grażyna LANGE (ur. 1961)
Nr katalogowy30
Grafik, projektantka książek. Zrealizowała już ponad 100 projektów książek.
Barbara LOREK (ur. 1962)
Nr katalogowy31
dat. i opisana markerem na odwrocie: BARBARA LOREK / 2017 B. Lorek 2017.
Piotr LOREK (ur. 1958)
Nr katalogowy32
sygn. p. d.: LOREK.
Andrzej ŁOJSZCZYK (ur. 1941)
Nr katalogowy33
sygn. p. d.: A. ŁojszczyK 2018 r;
Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)
Nr katalogowy34
sygn., dat. i opisane na odwrocie
Mateusz MACHALSKI (ur. 1989)
Nr katalogowy35
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MATEUSZ MACHALSKI "FOTEL" 2018.
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy36
sygn. i dat. p. d.: 10.04.2019 LECH / MAJEWSKI.
Danuta MAKOWSKA (ur. 1930)
Nr katalogowy37
sygn. p. d.: D. MAKOWSKA;
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Nr katalogowy38
sygn. p. d.: E Markowski.
Paweł MICHALAK (ur. 1953)
Nr katalogowy39
sygn. i dat. p. d.: P. MICHALAK 2003;
Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy40
sygn., dat. i opisane u dołu: 2019 Pejzaż VIII/19 Mroczkowski;
Aleksander MYJAK (ur. 1985)
Nr katalogowy41
sygn. i dat. p. d.:Aleksander Myjak 2013.
Tomasz MYJAK
Nr katalogowy42
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ Myjak / z cyklu "OGRÓD" 2012.
Hieronim NEUMANN
Nr katalogowy43
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
Hieronim NEUMANN
Nr katalogowy44
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)
Nr katalogowy45
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 03 2/10 A. NOWACZYK 2017.
Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)
Nr katalogowy46
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 05 2/10 A. NOWACZYK 2017.
Dorota OPTUŁOWICZ McQUAID (ur. 1962)
Nr katalogowy47
sygn. i opisane u dołu: z cyklu "Jak co dzień" X 11/25 Optułowicz McQuaid.
Paweł OSIAL
Nr katalogowy48
sygn. i dat. u dołu: Paweł | 2019 | Osial.