Nr katalogowy: 40

Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)

Nr katalogowy: 40

Pejzaż VIII/19, 2019

akwarela, papier; 39 x 49 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane u dołu: 2019 Pejzaż VIII/19 Mroczkowski;
Cena sprzedaży 1 000 zł