Nr katalogowy: 37

Danuta MAKOWSKA (ur. 1930)

Nr katalogowy: 37

Góry l, 2012

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: D. MAKOWSKA;
Cena sprzedaży 1 000 zł