Nr katalogowy: 29

Robert KURZAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 29

Mielnik nad Bugiem 04, 2009

litografia barwna, papier; 60,5 x 66,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r. 1/2 "Mielnik nad Bugiem 04" podpis artyst
Cena sprzedaży 200 zł