Nr katalogowy: 20

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 20

Scena biblijna, 1884

olej, płótno naklejone na płytę; 62,5 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Styka 1884.
estymacja: 18 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł