Nr katalogowy: 21

Teofil KWIATKOWSKI (1809-1891)

Nr katalogowy: 21

Pejzaż śródziemnomorski z ruinami średniowiecznego zamku

olej, płótno; 32 x 43 cm.
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł