Nr katalogowy: 19

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 19

Pejzaż, ok. 1920

olej, płótno; 74,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Kamocki.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł