Nr katalogowy: 43

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 43

Łodzie rybackie

olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł