Nr katalogowy: 42

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860-1934)

Nr katalogowy: 42

Zamek, 1888

olej, tektura; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: Krzesz 1888;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł