Nr katalogowy: 44

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 44

Potok zimą, 1909

olej, tektura; 49 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1909;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł