Nr katalogowy: 348

Doren HEATON-POTWOROWSKA (1930-2014)

Nr katalogowy: 348

U fryzjera, 1974

gwasz, płótno gruntowane; 41 x 28 cm;
sygn. monogramem p.d.:"DHP 74".