Nr katalogowy: 347

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

Nr katalogowy: 347

Gra, 1981

olej, płyta; 65 x 74 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tadeusz / Wlazło /1981; na blejtramie, długopisem, autorskie "74 x 65" i tytuł "W kości";