Nr katalogowy: 349

Doren HEATON-POTWOROWSKA (1930-2014)

Nr katalogowy: 349

W kolejce

gwasz, płótno gruntowane; 38,5 x 47 cm w świetle passe-partout;
sygn. p.d. monogramem "DHP";