Nr katalogowy: 336

Leszek DUTKA (1921-2014)

Nr katalogowy: 336

Dwie postacie, lata 90. XX w.

akwarela, karton; 49 x 39 cm.
Dar artysty na I Aukcję EXITU w 1998;