Nr katalogowy: 337

Adam NIEMCZYC (1914-2009)

Nr katalogowy: 337

Post scriptum, 1995

akwarela, gwasz, olej, papier; 75,52 x 55,5 cm w świetle ramy;
sygn. d.: AN / 1994.