Nr katalogowy: 335

Tadeusz MICHALAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 335

Mały Rynek w Kazimierzu, 1979

tusz, akwarela, szary papier; 36,5 x 47 cm;
sygn. oł. u dołu "T. Michalak 79";