August MOREAU (1861-1906)

401
Para muzykujących aniołków brąz patynowany, wys. 27,5 i 28,5 cm. Na podstawach obu figurek sygn.: Auguste Moreau
Cena wywoławcza. 8 200 zł

F. VAN DE VEN (XIX w.)

402
Głowa chłopca brąz patynowany, podstawa z ciemnoszarego marmuru, wys. 44,5 cm;sygn.: F. VAN DE VEN
Cena wywoławcza. 2 800 zł

403
Popiersie Napoleona brąz, podstawa z bazaltu, wys. 25,5 cm. Na odwrocie inskrypcja: A. Canova,
Cena wywoławcza. 2 500 zł

404
Para lwów brąz patynowany na czarno, podstawa z czarnego kamienia, Niemcy (?), 4. ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

RICHTER (XIX/XX w.)

405
Wojownik galijski brąz patynowany, wys. 38 cm; sygn. u dołu: Richter
Cena wywoławcza. 6 000 zł

François Joseph BOSIO (1768-1845) - według

406
Henryk IV jako chłopiec brąz patynowany, podstawa z czarnego marmuru, wys. 55,5 cm.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

407
Rzeźba świętej - Św. Klara (?) drewno lipowe, polichromowane, wys. 118 cm. Polska, ok. 1700 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

408
Rzeźba św. Rocha drewno lipowe (?), polichromowane, wys. 61 cm. Śląsk (?), pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

409
Aniołek drewno lipowe polichromowane i złocone, wys. 38 cm. Śląsk (?), Polska (?), ok. 1730-60
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)

410
Macierzyństwo, odlew współczesny brąz, wys. 46 cm; sygn. na podstawie: SZYMANOWSKI
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

411
Paw terakota barwiona, wys. 38 cm; sygn. z boku, przy ogonie: K. Laszczka
Cena wywoławcza. 9 500 zł

CARLY (XIX w.)

412
Popiersie dziewczynki alabaster kawowy, wys. 19 cm., szer. 19 cm; sygn. na szyi od tyłu: Carly
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

413
Popiersie mężczyzny gips, wys. 29,5 cm; od frontu wiązana sygn. CM i data 1908
Cena wywoławcza. 1 000 zł

414
Sokrates biały marmur niepolerowany, wys. 52 cm. Włochy (?), 1. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Affortunato GORÝ (czynny ok. 1895-1925)

415
Popiersie młodej kobiety biały marmur carraryjski, wys. 29 cm; sygn. z boku: A Gorý
Cena wywoławcza. 8 000 zł

501
Taca art-deco z przedstawieniem Pierrota i Colombiny Nieokreślona wytwórnia, ok. 1930
Cena wywoławcza. 800 zł

502
Paterka dekoracyjna WMF w typie Myra Czechy, Loetz WMF
Cena wywoławcza. 1 000 zł

503
Wazonik w typie Loetz Czechy, w typie Loetz Witwe, ok. 1910
Cena wywoławcza. 2 000 zł

504
Lampa secesyjna Francja, La RochereI ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

505
Wazon secesyjny Francja, Nancy, ok. 1915-20
Cena wywoławcza. 5 000 zł

506
Cena wywoławcza. 900 zł

507
Figurka marszałka Józefa Piłsudskiego Polska, Ćmielów, projekt Adama Siemaszko (1905-1993) z 1931 roku, powtórzenie z 2 poł. XX wieku
Cena wywoławcza. 1 000 zł

508
Zespół naczyń do kawy model Kaprys Polska, Ćmielów, model Bogdana Wendorfa z ok. 1932-1934
Cena wywoławcza. 2 400 zł

509
Próbnik z wzorami ornamentów Polska, Ćmielów, XX w. (okres powojenny)
Cena wywoławcza. 800 zł

510
Talerz serwisowy, z brązową winoroślą Polska, Baranówka, ok. 1805
Cena wywoławcza. 1 800 zł

511
Talerz serwisowy, z dekoracją kwiatową Polska, Baranówka, 1806-1827
Cena wywoławcza. 2 000 zł

512
Filiżanka z dekoracją „mit Fels und Foge oraz barwną - Hausmalerei Miśnia, ok. 1735-1740, dekoracja naszkliwna Friedrich J. Ferner: ok. 1740-45
Cena wywoławcza. 5 300 zł

513
Kufel pamiątkowy Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy & Boch, zakład w Mettlach, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

514
Zespół talerzy deserowych Włocławek, Zakłady Fajansu im. Rewolucji 1905 roku, lata 50./60.XXw.
Cena wywoławcza. 900 zł

515
Talerz z miniaturą widokową: Krappitzt - Krapkowice; Prószków Śląski, okres 1796-1853
Cena wywoławcza. 1 500 zł

516
Zespół naczyń obiadowych Fausta Niemcy, wytwórnia fajansu Villeroy & Boch, zakład w Wallerfangen, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

517
Kufelek z myśliwym Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy & Boch, zakład w Mettlach, okres międzywojenny .
Cena wywoławcza. 1 900 zł

518
Patera deserowa z muzykującymi puttami Niemcy, Plaue, Von Schierholz'sche Porzellanmanufaktur Plaue GmbH., XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

519
Talerz z tulipanem Miśnia, kon. XVIII w. - XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

520
Para lichtarzy z dekoracją kwiatową i puttami; Miśnia, XIX/XX w. - XX w., model Ernsta Augusta Leuteritza (1818 - 1893)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

521
Patera deserowa z puttami wśród szuwarów Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), pocz. XIX w.?
Cena wywoławcza. 5 000 zł

522
Malabar Miśnia, model Johanna Friedricha Eberleina z ok. 1747 r., powtórzenie późniejsze (XX w.)
Cena wywoławcza. 6 000 zł

523
Taca porcelanowa z bukietem kwiatowym; Miśnia, 2 poł.- kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 400 zł

524
Muzykująca rodzina Miśnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

525
Zegar z amorkiem z dzwonkiem i girlandą kwiatową Miśnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

601
Patera art deco wg projektu Julii Keilowej Warszawa, firma Frageta (nr modelu 3137), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

602
Tacka secesyjna Warszawa, firma Br. Henneberg (nr modelu 1422), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

603
Sztućce do ryb na 6 osób Londyn, firma Mappin and Webb
Cena wywoławcza. 2 500 zł

604
Zestaw do kawy i herbaty Warszawa, firma Józefa Frageta, 1847 i 1849
Cena wywoławcza. 2 200 zł

605
Taca prostokątna Warszawa, firma Józefa Frageta, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

606
Patera Warszawa, Br. Henneberg, ok. 1889
Cena wywoławcza. 1 000 zł

607
Dzban do wody Polska?, lata 30. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

608
Taca prostokątna Warszawa, firma Józefa Frageta, 1850
Cena wywoławcza. 5 000 zł