Nr katalogowy: 402

F. VAN DE VEN (XIX w.)

Nr katalogowy: 402

Głowa chłopca

brąz patynowany, podstawa z ciemnoszarego marmuru, wys. 44,5 cm;sygn.: F. VAN DE VEN