Nr katalogowy
609
Koszyk z pałąkiem
Warszawa, firma Józefa Frageta, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Nr katalogowy
611
Łyżeczki deserowe secesyjne
Niemcy, Brema, firma Koch und Bergfeld (zał. 1858);
k. XIX/ pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy
613
Czarka z nakrywką
srebro próby 800; waga 148 g.
Włochy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Nr katalogowy
615
Zestaw sztućców na 18 osób
srebro próby 1 z głową Minerwy, stal;
łączna waga 4820 g.
Francja, firma Lapparra i Gabriel, 1902-23
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Nr katalogowy
617
Taca prostokątna
srebro próby 950 (kroczący lew); waga 4397 g.
Glasgow, firma Edward & Sons, 1933-34
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Nr katalogowy
619
Komplet sztućców do pieczystego w etui
srebro próby 1 z głową Minerwy, stal;
Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Nr katalogowy
621
Kandelabr pięcioświecowy
srebro próby 3; waga 1373 g.
Kraków, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Nr katalogowy
623
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 13, waga 470 g.
Wiedeń; monogram złotnika ES, 1856
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Nr katalogowy
625
Buliera z podgrzewaczem spirytusowym
srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, firma Schwartz und Steiner, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Nr katalogowy
704
Lichtarz
mosiądz; wys. 38 cm,
Europa Środkowa, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Nr katalogowy
706
Kabaret do przekąsek, secesyjny
Niemcy, Kolonia - Ehrenfeld, firma ORIVIT,
przed 1905
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy
708
Taca secesyjna
Niemcy, Geisslingen, Württembergische
Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy
710
Lampa naftowa
Francja; palnik z oznaczeniem niemieckiej firmy
Hugo Schneidera z Lipska; k. XIX w.;
kominek - Czechosłowacja, XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Nr katalogowy
712
Broszka złota
Broszka posiada możliwość noszenia rownież jako
wisior, pochodzi z terenów Austro-Węgier, XIX/XXw.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Czesław MAKOWSKI (1873-1921)
Nr katalogowy714
Medalion z popiersiem Bolesława Prusa
cyna, odlew; wys. 27 cm, szer. 22,5 cm.
Warszawa, 1897
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Pierre Jean DAVID D'ANGERS (1788-1856)
Nr katalogowy716
Medalion z wizerunkiem Adama Mickiewicza
Francja?, przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Nr katalogowy
718
Zegar kominkowy
marblit, brąz, kompozycja metali,
Francja, Paryż, firma Mougin i Fils, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy
720
Zegar kominkowy portykowy,
w stylu 2. Cesarstwa
Francja, Paryż, Samuel Marti i Cie ;
Perrelet et Fils, lata 1860-1870
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Nr katalogowy
722
Ikona - Męka Pańska
tempera na desce, złocenie;
Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Nr katalogowy
724
Carskie wrota
Rosja, Moskwa, mistrz Syromiatnikow, 1724.
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Nr katalogowy
726
Zegar kominkowy
z figurą siedzącego mężczyzny;
brąz złocony, mosiądz, stal; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Nr katalogowy
728
Zegar szafowo- podłogowy
w stylu art deco;
Niemcy (?), ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy sie wkrótce.