609
Koszyk z pałąkiem Warszawa, firma Józefa Frageta, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

610
Kandelabr czteroświecowy plater; wys. 70,5 cm, szer. 40,5 cm . Francja (?), 2 poł. XIX w
Cena wywoławcza. 10 000 zł

611
Łyżeczki deserowe secesyjne Niemcy, Brema, firma Koch und Bergfeld (zał. 1858); k. XIX/ pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

612
Cukiernica srebro próby 800; waga 696 g. Włochy, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

613
Czarka z nakrywką srebro próby 800; waga 148 g. Włochy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

614
Sosjerka srebro próby 830; waga 151 g. Brema, firma Wilkens und Söhne (zał. 1810), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

615
Zestaw sztućców na 18 osób srebro próby 1 z głową Minerwy, stal; łączna waga 4820 g. Francja, firma Lapparra i Gabriel, 1902-23
Cena wywoławcza. 19 000 zł

616
Kielich mszalny neogotycki srebro złocone próby 3 z głową Diany, Wiedeń, firma Vincenz Lang (czynna 1873-1903), ok. 1889
Cena wywoławcza. 7 000 zł

617
Taca prostokątna srebro próby 950 (kroczący lew); waga 4397 g. Glasgow, firma Edward & Sons, 1933-34
Cena wywoławcza. 11 500 zł

618
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 12; waga 423 g. Polska, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

619
Komplet sztućców do pieczystego w etui srebro próby 1 z głową Minerwy, stal; Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

620
Komplet do kawy i herbaty z tacą Kraków, taca - Jan Kosek, pozostałe monogramista JW., 1922-39
Cena wywoławcza. 10 000 zł

621
Kandelabr pięcioświecowy srebro próby 3; waga 1373 g. Kraków, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

622
Puchar z nakrywą srebro próby 750; waga 662 g. Berlin, firma Sy und Wagner, 1860-68
Cena wywoławcza. 13 500 zł

623
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 13, waga 470 g. Wiedeń; monogram złotnika ES, 1856
Cena wywoławcza. 5 000 zł

624
Żardiniera neorokokowa srebro próby 1 z głową Minerwy; Paryż, firma Veyrat (czynna 1832-1911), po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

625
Buliera z podgrzewaczem spirytusowym srebro próby 3 z głową Diany; Wiedeń, firma Schwartz und Steiner, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

701
Przybory do pisania agat (uchwyty przyborów), biały metal; tektura, papier, atłas; etui - 3 x 20 x 9 cm. Europa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

702
Szkatułka Polska (?), 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

703
Krucyfiks prawosławny brąz, odlew, emalia; 27,6 x 14,9 x 0,5 cm. Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

704
Lichtarz mosiądz; wys. 38 cm, Europa Środkowa, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

705
Dzban cynowy Nysa, monogramista „CRD”, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

706
Kabaret do przekąsek, secesyjny Niemcy, Kolonia - Ehrenfeld, firma ORIVIT, przed 1905
Cena wywoławcza. 1 000 zł

707
Dzban do wina cyna srebrzona; Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

708
Taca secesyjna Niemcy, Geisslingen, Württembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

709
Patera z orlim szponem brąz, polerowany i patynowany, szkło; Niemcy (?), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

710
Lampa naftowa Francja; palnik z oznaczeniem niemieckiej firmy Hugo Schneidera z Lipska; k. XIX w.; kominek - Czechosłowacja, XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

711
Zegarek kieszonkowy, męski Szwajcaria, firma ALPINA, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

712
Broszka złota Broszka posiada możliwość noszenia rownież jako wisior, pochodzi z terenów Austro-Węgier, XIX/XXw.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

713
Wisior złoty Bardzo okazały, a jednocześnie elegancki wyrób biżuteryjny pochodzący z terenów Austro-Węgier, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

714
Medalion z popiersiem Bolesława Prusa cyna, odlew; wys. 27 cm, szer. 22,5 cm. Warszawa, 1897
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

715
Plakieta z popiersiem Adama Mahrburga brąz, odlew; Warszawa, zakład brązowniczy Edwarda Krasnosielskiego, 1905.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Pierre Jean DAVID D'ANGERS (1788-1856)

716
Medalion z wizerunkiem Adama Mickiewicza Francja?, przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

717
Lampa naftowa brąz, porcelana, mosiądz, szkło; Francja, Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

718
Zegar kominkowy marblit, brąz, kompozycja metali, Francja, Paryż, firma Mougin i Fils, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

719
Zegar kominkowy portykowy Francja, Argenteuil, mechanizm Paryż, firma Japy Freres i Cie, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

720
Zegar kominkowy portykowy, w stylu 2. Cesarstwa Francja, Paryż, Samuel Marti i Cie ; Perrelet et Fils, lata 1860-1870
Cena wywoławcza. 16 000 zł

721
Ikona - Prazdniki tempera na desce, okład z blachy mosiężnej; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

722
Ikona - Męka Pańska tempera na desce, złocenie; Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

723
Ikona - Chrystus Pantokrator tempera na desce, srebro próby 84, Rosja, Moskwa, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

724
Carskie wrota Rosja, Moskwa, mistrz Syromiatnikow, 1724.
Cena wywoławcza. 57 000 zł

725
Para lamp secesyjnych, elektrycznych ceramika, brąz patynowany, szkło; Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

726
Zegar kominkowy z figurą siedzącego mężczyzny; brąz złocony, mosiądz, stal; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

727
Skrzynia ludowa Materiał: sosna; 77 x 145 x 68,5 cm; Dolny Śląsk, 1812.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

728
Zegar szafowo- podłogowy w stylu art deco; Niemcy (?), ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

729
Zegar szafowo-podłogowy w stylu eklektycznym; Europa Środkowa, Niemcy lub Czechy (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

730
Pojemnik na węgiel Belgia, firma odlewnicza Fonderies Nestor Martin, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

731
Zegar kominkowy z gołąbkami i parą kandelabrów; Francja, Paryż, firma Bouquet, Rue de Clichy, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł