Nr katalogowy: 249

Karol HOMOLACS (1874-1962)

Nr katalogowy: 249

Para portretów: małżonków Szumańskich

olej, płótno, 74 x 62,5 cm, 72,5 x 61 cm; sygn. K. Homolacs