Nr katalogowy: 250

Aleksander NOWAKIWSKJI-NOWAKOWSKI

Nr katalogowy: 250

Portret metropolity

Andreja Szeptyckiego [1865-1944], 1913 olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 38 cm;