Nr katalogowy: 248

Wacław WĄSOWICZ (1891-1942)

Nr katalogowy: 248

Dzbanek z bukietem kwiatów, 1924

olej, tektura naklejona na sklejkę, 48 x 38 cm; sygn. l. g.: Wacł. Wąsowicz / 1924