Nr katalogowy: 247

Stanisław JANKOWSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 247

Martwa natura z koszem i owocami, 1935

olej, płótno, 65 x 83,5 cm; sygn. l.d.: St. Jankowski / 1935