Nr katalogowy: 164

Hans URBAN (1874- ?)

Nr katalogowy: 164

Widok na Bazylikę Mariacką od ulicy Piwnej

olej, sklejka; 89 x 64 cm;
sygn. p. d.: Hans Urban.