Nr katalogowy: 163

Henryk DIETRICH (1889-1948)

Nr katalogowy: 163

Wnętrze gabinetu, 1934

olej, tektura, 39,5 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: Henryk Dietrich 1934 (ołówkiem).