Nr katalogowy: 165

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 165

Spacer wśród zbóż

olej, tektura, 48,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L.Stroynowski.