Nr katalogowy: 129

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 129

Noc listopadowa, 1957

olej, płótno, 81 x 101 cm;
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1957 (?)
estymacja: 25 000 - 35 000 zł