Nr katalogowy: 128

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 128

Cmentarz muzułmański w Smyrnie, 1931

olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn., dat. i opis. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA. 1931/ SMYRNA.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł