Nr katalogowy: 130

Witold WEJCHERT (1867-1904)

Nr katalogowy: 130

Wyjazd z dworu na polowanie, 1897

olej, płótno; 91 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold Wejchert / 1897 r.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł