Nr katalogowy: 1430

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1430

Kwiaty w wazonie, 1966

olej, płótno; 83 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: Janczewska (?) / 66 - sygnatura słabo czytelna;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł