Nr katalogowy: 1429

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

Nr katalogowy: 1429

Pejzaż z mgłą, 2017

olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski : DZ / 2017 [w kwadracie]
estymacja: 1 200 - 1 400 zł