Nr katalogowy: 1431

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1431

Bez tytułu (47), 1995

olej, płótno; 38 x 46 cm,
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz'95, na odwrocie opis autorski.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł