Nr katalogowy: 123

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 123

Po polowaniu - Martwa natura myśliwska

olej, płótno; 149 x 136 cm;
sygn. i dat. l. d.: FPautsch / FPautsch 1932;
estymacja: 65 000 - 85 000 zł