Nr katalogowy: 124

John BURDEN (1773 - ?)

Nr katalogowy: 124

Katedra Notre Dame w Amiens (?), 1829

olej, tektura; 22 x 17,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Burden 1829 (?)- przysłonięte ramą;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł