Nr katalogowy: 122

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 122

Postacie

olej, tektura; 17,5 x 15,2 cm;
sygn. p. g.: Kanelba.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł