Artysta nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 14
Typy kaukaskie
grafika - drzeworyt (?), papier; 24 x 33 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji l. d.: CASTELLI