Nr katalogowy: 15

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 15

Zatrzymani przez śnieg

grafika - drzeworyt (?), papier;
24,5 x 34 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. w kompozycji p. d.: NURANDO (?)