Nr katalogowy: 106

Mieczysław WEJMAN (1912 - 1997)

Nr katalogowy: 106

Z tyłu

akwaforta, sucha igła, papier, 14 x 7,5 cm opisany i sygn. u dołu: 14/50 Z tyłu