Nr katalogowy: 1133

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 1133

Portret biskupa Samuela Głowiński, sufragana Lwowa, po 1777

olej, płótno dublowane; 104 x 77,5 cm;
napis w kartuszu
estymacja: 3 600 - 4 800 zł