Nr katalogowy: 1134

Karl Eugen FELIX (?) (1837-1906)

Nr katalogowy: 1134

Portret kobiety

olej, płótno naklejone na sklejkę; 40,5 x 32,5 cm;
sygn. z prawej strony przy krawędzi: Felix.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł