Nr katalogowy: 1132

Maciej KOŚCIESZA (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1132

Przed chatą, 1917

olej, tektura; 49,5 x 61,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Maciej Kosciesza / Kijów 1917;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł