Nr katalogowy: 1131

R. von HŐVELL, XX w.

Nr katalogowy: 1131

Nokturn z wiatrakiem

olej, deska; 18 x 26 cm;
sygn. p. d.: R. V. Hővell.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł